9 січ. 2023

Як надавати першу психологічну допомогу

Алгоритм надання першої психологічної допомоги, який складається з п’яти кроків, під умовною назвою «5В». Це означає: «Впізнати — Визнати — Відреагувати — Відскерувати — Відстежити»
7 січ. 2023

Запрошуємо до участі у освітній акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин». Акція проводиться з метою популяризації та пропагування українських сімейних традицій, виховання любові до цінностей родини, розвитку творчого мистецтва серед дітей та надання їм можливості реалізації власних здібностей. В умовах воєнного стану ми, на жаль, не можемо повноцінно дотримуватися всіх наших звичаїв та обрядів, проте збережемо славетні традиції, продемонструємо єдність, незламність, міць і красу українського народу.
6 січ. 2023

Харківський театр для дітей та юнацтва запрошує на виставу

06 січня о 13.00 у ТРЦ «Nikolsky» (паркінг), відбудється вистава "Як хоробрий Кравчик свій страх шукав"
4 січ. 2023

Запрошуємо до участі у конкурсі щедрівок

Положення про організацію та проведення районного етапу міського відео-конкурсу Новорічних щедрівок 1. Строк проведення заходу: початок: 03.01.2023 року; закінчення: 12.01.2023 року. 2. Місце проведення заходу: м. Харків, Київський район 3. Учасники заходу: сім’ї з дітьми, які перебувають в місті Харков
4 січ. 2023

Інформація для харків'ян

На випадок виведеня з ладу критичної інфраструктури надаємо Вам інформацію про пункти незламності у Київському районі м.Харкова
3 січ. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року.
30 груд. 2022

Чи варто відзначати зимові вята в умовах війни?

На 10 місяці війни нервова система більшості українців, ніби оголений дріт. Стрес та втома дають про себе знати. Однак попереду зимові свята, а отже… І тут виникає дилема: чи взагалі маємо ми право готуватися до новорічних свят, коли у країні триває війна, а більшість областей балансують на межі блекауту? З одного боку, так хочеться відчути радість та подарувати її близьким. З іншого — почуття провини перед тими, хто постраждав більше, перед захисниками та українцями на окупованих територіях з'їдає з середини. То як бути?
30 груд. 2022

Цікаві завдання для дітей на новорічні свята

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимових завдань», які допоможуть дорослим грамотно організувати дозвілля дитини на новорічні та різдвяні свята, а малечі – цікаво й корисно провести канікули.
29 груд. 2022

Чи варто відзначати зимові вята в умовах війни?

27 груд. 2022

Готуємось до Нового року