27 груд. 2022

Про методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Міністерство освіти і науки України надало методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» (лист МОН від 20.12.2022 року №1/15511-22).
23 груд. 2022

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Рятувальники ДСНС спільно з партнерами Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine впроваджують інформаційно-просвітницьку кампанію з мінної безпеки для маленьких українців.
23 груд. 2022

Впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Міністерством освіти і науки України та Державною установою «Український інститут розвитку освіти» розроблено Методичні рекомендації щодо впровадження Професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти».
22 груд. 2022

Якісна дошкільна освіта: допомога та підтримка

Протягом 2022 року управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено ряд заходів, розроблено інформаційні та консультативні матеріали, спрямовані на підтримку закладів дошкільної освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
21 груд. 2022

Загальні рекомендації для батьків, які живуть у стані напруги та загрозливої ситуації

Рекомендації для батьків
19 груд. 2022

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая!!!

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від міського голови Ігоря Терехова отримали вихованці нашого закладу дошкільної освіти. Цьогоріч діти, як ніколи, чекають справжніх свят. Тепер вони неабияк вірять, що найстрашніше – позаду й залишиться у цьому році, а попереду – лише мир, спокій та новорічне диво.
16 груд. 2022

Онлайн-платформа "Оptima kids"

Комітет з питань цифрової трансформації повідомляє про безоплатне навчання для дошкільнят на онлайн-платформі "Оptima kids
15 груд. 2022

Міжнародний День Чаю

Вже не одне століття чайний напій зігріває серця багатьох людей на планеті. Це напій з багатою історією, яка триває багато років, і корінням веде в сиву давнину. Виявляється у чаю є своє свято.
14 груд. 2022

Світловідбивальні стрічки

Вихованці та педагоги нашого садочку отримали світовидбивальні стрічки, які допоможуть бути помітними на дорогах.
14 груд. 2022

Буклет “Підтримайте дитину грою”

за допомогою яких батьки можуть підтримати дітей та відволікти їх під час надзвичайних ситуацій