13 груд. 2022

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці – це не тільки вареники з різними смачними начинками. Це вечір цікавих і страшних історій, ворожіння, бешкетування і звичайно ж відлуння щасливого сміху. День Андрія Первозваного, або ж свято Калити, є найбільш таємничим і загадковим серед усіх інших календарних свят українців. У цей диво-вечір жінки з чоловіками старшого віку зазвичай милувались молоддю та ділились розповідями про власні пригоди, не оминаючи обряд кусання Калити. І хоч як там не проводили Андріївські вечорниці наші пращури, вони точно вміли веселитись та радіти життю. І нам того треба вчитись, особливо сьогодні. З святом вас!
10 груд. 2022

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячого малюнку «Я у безпеці з МВС»

До Дня Святого Миколая Міністерство внутрішних справ України оголошує конкурс дитячого малюнка на тему " я у безпеці з МВС", який проходитиме з 1 по 19 грудня.
7 груд. 2022

День української хустки

День української хустки — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
5 груд. 2022

Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.
4 груд. 2022

З Днем обіймів!

4 грудня родичі, близькі друзі, батьки з дітьми під час обіймів обмінюються душевним теплом, яке особливо потрібне на тлі складних подій у нашій країні через війну з росією. Обійнявши іншу людину, ми ділимося гарним настроєм і підіймаємо його навіть самому похмурому із нас.
2 груд. 2022

Районна акція "Герої України"

Розпочато районну акцію «Герої України», що присвячена Дню Збройних сил України. Запрошуємо долучитися до цієї акції.
2 груд. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.
1 груд. 2022

Я маю право на життя без насилля

В дошкільному закладі проведено онлайн-конференцію для педагогів та батьків «Я маю право на життя без насилля». Мета конференції: виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
30 лист. 2022

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

За для того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями: