26 лист. 2022

26 листопада 2022 року в Україні і світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів

Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
25 лист. 2022

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» щорічно проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно
24 лист. 2022

Освітній проєкт #stop_sexтинг

Освітній проєкт #stop_sexтинг спільно з українською студією анімації «Wow-How Studio» wow-how.com, а також дитяча письменниця Іра Бова до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації випустили освітній мультик. Перший мультфільм в Україні про безпеку онлайн «Хаппі та її суперсила» для дітей 5-10 років. Мультфільм буде доступний також англійською мовою.
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.
20 лист. 2022

Сьогодні. 20 листопада 2021 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополучя дітей зі всього світу.

Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах. Відповідно до Декларації прав дитини, прийнятою Генеральною Асамблеєю та Конвенцію про права дитини, кожна дитина має право на освіту, здоров’я, належну медичну допомогу, ім’я та громадянство. Кожна дитина по факту народження заслуговує на турботливе родинне середовище та захист від жорстокого поводження чи насильства», – наголосив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.
18 лист. 2022

Групи психологічної підтримки для підлітків, педагогів, практичних психологів та батьків

18 листопада о 15:00 на платформі ZOOM працює група супервізійної та психологічної підтримки для батьків
17 лист. 2022

З 14.11.2022 - 20.11.2022 проведення 2-го етапу Тижня
17 лист. 2022

Поради, що робити коли зникло опалення

Для того, аби пройти складний опалювальний сезон в умовах воєнного стану та заощадити на опаленні, варто зменшити теплові втрати в домівках.
16 лист. 2022

Всесвітній день гудзиків.

Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені.
14 лист. 2022

У вівторок 15.11.2022 року о 15.00 на платформі Zoom працює група психологічної підтримки для для підлітків.