13 лист. 2022

Шановні батьки! Запрошуємо ваших дітей долучитися до соціального освітнього онлайн-проєкту "ПЛАНЕТА СУПЕРГЕРОЇВ - 2" від Центру освітнього консалтингу "ІНВЕСТО"!

Ми - команда творчих освітян, хочемо ділитися з усіма охочими своїм досвідом та знаннями, допомагати кожному, хто цього потребує. Мета проєкту - популяризація освіти та української мови, об'єднання зусиль та можливостей освітян для проведення просвітницьких заходів, майстер-класів, онлайн-практикумів, відеозустрічей для підростаючого та дорослого покоління. ‼️Початок зустрічей 14.11.2022!
12 лист. 2022

Міжнародний день скоромовок

У другу неділю листопада відзначається Всесвітній день скоромовок. За їх допомогою тренується артикуляційний апарат, розвивається пам’ять, покращується вимова. Промовляння скоромовок не тільки корисне заняття, але й веселе. Спробуйте декілька разів поспіль промовити одну з нижче наведених.
11 лист. 2022

Група психологічної підтримки для батьків

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що на платформі Zoom буде працювати група психологічної підтримки для батьків. Спікер – Успенська Віра Володимирівна, практичний психолог комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради».
9 лист. 2022

Україна відзначає День писемності!

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.
8 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності–2022

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.
7 лист. 2022

8 листопада 2022 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.
5 лист. 2022

Онлайн-конференція «Цифрові інструменти Google для освіти»

10 листопада 2022 року відбудеться онлайн-конференція «Цифрові інструменти Google для освіти» у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. З 14:00 до 16:15 години передбачено онлайн-доповіді та дискусії за участю експертів «Google for Education». Охочі зможуть узяти участь в онлайн-трансляціях різних сесій заходу, відеоконференціях «Google Meet», а також поспілкуватися наживо.
3 лист. 2022

До уваги педагогів!

Вебінар для педагогів
2 лист. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2022 року.
30 жовт. 2022

Психологічна підтримка: новий серіал на Дія.Цифрова освіта 30 жовт. 2022

Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.