24 лют. 2023

Рік незламних людей

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.
20 лют. 2023

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.​​​​​​​
15 лют. 2023

Тиждень науки

З 20.02.2023-24.02.2023 у закладі буде проходити Тиждень науки за темою: «Експериментальна діяльність, наукові відкриття".
15 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата початку заяв до 1 класів 2023/2024 навчального року розпочинається 3 квітня 2023 року
13 лют. 2023

Проєкт "Мрія"

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт "Мрія". Мета проєкту: протидія інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті.
10 лют. 2023

Агент під прикриттям. Вийшов другий епізод мультсеріалу про знаменитого Патрона

Друга серія мультику про пригоди собаки Патрона має назву «Агент під прикриттям». Відео вже доступне на платформі YouTube. Автори анонсують, що вона шпигунсько-пригодницька. За сюжетом, звичайна коза виявилась спеціальним агентом.
9 лют. 2023

Навчаємося без кордонів

роєкт «Навчаємося без кордонів» – ініціатива Українського інституту розвитку освіти (УІРО) як відповідь на сучасні події, пов’язані з бойовими діями на території України, внаслідок яких десятки тисяч дітей та їхніх сімей змушені тривалий період знаходитися в укриттях або взагалі переїжджати в інші країни. Саме тому основними цілями проєкту є забезпечення психологічної підтримки дітям та їхнім сім’ям за допомогою різних активностей та доступності освітнього процесу. Пам’ятаємо, що створений ресурс – це, насамперед, психологічна підтримка для дітей та їх батьків, а також можливість повернення до звичного рутинного життя, однією із складових якого є навчання – навчання впродовж усього життя, навчання у будь-якому куточку світу. Представлений ресурс забезпечує учням, батькам та вчителям вільний та безоплатний доступ до освітніх ресурсів та ресурсів, спрямованих на психологічну підтримку.
7 лют. 2023

Консультація для батьків

Консультація для батьків "Дитячі страхи: причини та наслідки"
6 лют. 2023

Марафон добра «Добро починається з тебе»

Щороку 17 лютого люди всього світу відзначають День спонтанного прояву доброти. Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато.
2 лют. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року.