3 квіт. 2023

Марафон «Від серця до серця»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
30 бер. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році здійснюватиметься з 3 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженогонаказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.
28 бер. 2023

Про проведення Всеукраїнського семінару

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 12 квітня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь: особливості впровадження».

До уваги батьків!

Шановні батьки майбутніх дошкільнят! Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ №382" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org.

Увага!

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.
22 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.
21 бер. 2023

21 березня — Всесвітній день поезії

Це свято було запроваджено у 1999 році на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Вперше воно відзначалося в Парижі, де розташована штаб-квартира цієї міжнародної організації.
20 бер. 2023

Атестація педагогічних працівників

Сьогодні в режимі онлайн відбулося засідання атестаційної комісії І рівня
16 бер. 2023

Інфомедійна грамотність як важливий чинник формування національної стійкості у протистоянні загрозам інформаційної війни

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському освітньому онлайн-коворкінгу*(*Освітній коворкінг - це майданчик (платформа) для створення умов ТУТ і ЗАРАЗ. Це - простір для освіти та самоосвіти, розвитку професійних компетенцій)
14 бер. 2023

З днем добровольців України

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!