13 бер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
10 бер. 2023

День Державного гимну

У світі виконання Гімну України є символом незламності та непереможного духу українців
9 бер. 2023

Сьогодні 209 річниця від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні виповнюється 209 років з дня народження українського поета, прозаїка, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар і нині асоціюється не тільки з геніальними творами, а й виступає провідником української нації, символом всієї країни. Незламний Тарас Григорович словом боровся за свій народ, надихав тоді і продовжує надихати зараз всіх українців захищати власну свободу. З днем народження, Тарасе Григоровичу! Дякуємо, що навіть через сотні років ваші слова пронизують до самого серця.
7 бер. 2023

Регіональні Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Батьків майбутніх першокласників запрошують узяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2023 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»
7 бер. 2023

Батькам і дітям пропонують долучитися до Mental Labs

Для того щоб відновити психологічне здоров’я під час воєнного стану, ліцей Educator пропонує долучитися до проєкту Mental Labs. Його реалізація стала можливою завдяки локальній субсидії від федеральної компанії GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини.
6 бер. 2023

Літературний марафон

Шановні книголюби!
2 бер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року.
1 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

1 березня — Початок весни. Всесвітній день цивільної оборони. День «Поділися усмішкою». Всесвітній день компліменту.
28 лют. 2023

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Абетка безпеки» від ДСНС
25 лют. 2023

День Української жінки та день народження Лесі Українки

25 лютого 2023 року, випадає 152 річниця з дня народження відомої української письменниці Лесі Українки (справжнє ім’я — Лариса Петрівна Косач). Це одна з найвизначніших постатей нашої культури. Попри складну долю мужня жінка знаходила натхнення і створила геніальні поетичні, прозові й публіцистичні твори, а також блискавично перекладала світову класику.