Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Загальна характеристика навчального закладу.

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633.

Дошкільний навчальний заклад розташований у двохповерховому будинку, відкритий у 1978 році, проектна потужність складає 215 дітей. В закладі функціонує 11 груп. У закладі: 11 групових кімнат, 11 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет, ізолятор, кабінет практичного психолога, музична зала, кабінет завгоспа, пральня, комора кастелянки, 11 туалетних кімнат, туалетна кімната загального користування, овощесховище, харчоблок (цех сирої, цех готової продукції, 2 комірні). Обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень - задовільний, утримуються в порядку й чистоті. У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнанна ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно діючих норм.