27 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

Щиро вітаємо з професійним святом керівників закладів, вихователів, методистів, музичних керівників, інструкторів з фізкультури та всіх-всіх працівників дошкільної освіти – неймовірних людей, які разом з батьками українських дітлахів знайомлять їх із чудовим світом життя.
23 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля.

23 вересня о 10.00 запрошуємо приєднатися до урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
21 вер. 2022

21 вересня - Всесвітній день миру

Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Зміцнення ідеалів миру і безпеки, припинення воєн і конфліктів стає головним пріоритетом в 21 столітті на національному та міжнародному рівні. День миру 2022 відзначається 21 вересня. Це свято встановлене Організацією Об’єднаних Націй в 1981 році. До 2001 року це день святкувався кожен третій вівторок вересня. У 2002 році дата 21 вересня була встановлена як день загального припинення вогню і відмови від насильства.
20 вер. 2022

Шановні батьки! Головне управління ДСНС України у Харківській області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
18 вер. 2022

З Днем Батька

Всіх татусів вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!
12 вер. 2022

Про проведення міського челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

Департамент освіти Харківської міської ради до Дня працівників освіти ініціює проведення челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» з 14.09.2022 по 02.10.2022
8 вер. 2022

Інструкція для батьків: як пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, якщо ви знаходитесь за кордоном?

У разі, якщо Ви знаходитеся за кордоном, а дитина повинна пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку, зокрема й між рівнями освіти, Ви повинні знати: Для використання висновку зареєструйтеся онлайн на порталі ircenter.gov.ua. Зверніть увагу:
5 вер. 2022

Безпечне освітнє середовище

Для освітян під час повітряної тревоги
2 вер. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року.
1 вер. 2022

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

Дорогі школярі! Шановні батьки та педагоги! Про це перше вересня напишуть у підручниках історії. Уперше Харків починає навчальний рік під час повномасштабної війни, під звуки снарядів, що розриваються.