31 серп. 2022

Педагогічна рада №1

31 серпня 2022 року було проведено педагогічну раду в онлайн форматі на платформі ZOOM
24 серп. 2022

З Днем Незалежності України

День Незалежності - велике державне свято, яке громадяни нашої країни відзначають щороку. Хай живе в,ільний народ! Процвітання, здоров'я, міцного духу багатій і щедрій Україні!
23 серп. 2022

День міста Харків

23 серпня харків’яни відзначають день народження свого улюбленого міста. Цьогоріч традиційне і завжди яскраве свято для мешканців Харкова опалене війною. Рашисти цілеспрямовано руйнують місто, щоб позбавити його статусу наукового, індустріального, транспортного, студентського та культурного центру країни. Проте, всупереч старанням військових російської федерації, Харків отримав інший статус – він тепер незламний город-герой.
23 серп. 2022

День Державного прапора України

У День прапора України синьо-жовтий прапор піднімають усією країною – на адміністративних будівлях та з вікон житлових будинків. Відповідні акції відбуваються й за кордоном.
17 серп. 2022

18 СЕРПНЯ – МІЖНАРОДНА СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА, ОСВІТЯНИ – НЕЗЛАМНІ У ВІЙНІ»

У межах заходу будуть розглянуті такі питання: Які виклики існують у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України? Які необхідні законодавчі зміни для розвитку системи освіти? Як повертатися до навчання в новому навчальному році? Які стратегічні плани та можливості співпраці з міжнародними партнерами країн ЄС у сфері освіти й науки?
15 серп. 2022

Емоційне вигорання у батьків: як не зриватись на дітях

Синдром емоційного вигорання – це стан, коли людина відчуває себе емоційно і фізично виснаженою. Про цей синдром частіше говорять, як про професійний і менше – про вигорання батьків. Зараз, під час війни, всі знаходяться в стресовому стані. Однак батькам ще складніше, оскільки вони повинні піклуватися не тільки про себе, а й про дитину. Також додаються нові умови життя, адаптація, спільне проживання з рідними або чужими людьми тощо. Багато проблем звалилося на плечі батьків (частіше – мам), саме тому свою злість та роздратування батьки починають проявляти на адресу дітей, хоча і розуміють, що вчиняють не правильно.
11 серп. 2022

Всеукраїнський онлайн марафон «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах»

МОН України спільно з ДУ "Український інститут розвитку освіти" у партнерстві з видавництвом "Ранок", The Lego Foundation запрошують на нову зустріч дошкільних педагогів та всіх зацікавлених.
8 серп. 2022

Застосунок «НУМО розвивальні ігри» для дошкільнят

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що експерти ЮНІСЕФ Україна запускають мобільний додаток для розвитку дошкільнят. «НУМО розвивальні ігри» – це безкоштовний застосунок із різноманітними інтерактивними іграми для дошкільнят, завдяки якому дитина не лише розважається, а й розвиває необхідні для її віку навички. Ігри у застосунку різнопланові за віком, складністю та наповненням.
8 серп. 2022

Регіональний серпневий науково-методичний марафон – 2022

План методичних заходів на серпень 2022 року для педагогічних працівників
5 серп. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! Запрошуємо залучитися до конкурсу разом із малятами.

Департамент культури Харківської міської ради оголошує конкурс дитячого малюнку «Мирне майбутнє Харкова». Конкурс проводиться до Дня міста, який відзначатиметься 23 серпня.