11 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту». У спільноті публікуються історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ. Кожен може поділитись власними розповідями про Харківськівських героїв освітнього фронту. Для цього історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну адресу [email protected]. У темі листа зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.
11 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги. Тематика челенджу - віримо в нашу Перемогу, чекаємо миру, підтримуємо всіх, хто її наближає: захисників, медиків, рятувальників, волонтерів тощо. Формат - індивідуальні та колективні відеозвернення державною мовою тривалістю до 1 хвилини. Відео може бути розміщено на особистій сторінці, на сторінці батьків учасника або на сторінці закладу освіти, у якому навчається дитина.
7 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії. Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
4 лип. 2022

Онлайн-презентація посібника «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»

4 липня 2022 року о 15.00 годині відбудеться онлайн-презентація посібника «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни». До участі запрошуються учителі, соціальні педагоги та шкільні психологи.Посібник містить практичні поради та інструменти психологічної підтримки, які доцільно використовувати на уроках, тренінгах чи у повсякденному житті.

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
1 лип. 2022

Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу

Відеолекція від психологині, когнітивно-поведінкової консультантки, голови ГО “Центр медіації “Простір Порозуміння” Ольги Шевчук.
30 черв. 2022

Приватність дитини в інтернеті – відповідальність дорослих

Освітнім проєктом #stop_sexтинг розроблено буклет для освітян та батьків щодо приватності дитини в інтернеті. Завантажити буклет можна за посиланням. Питання, які розглянуто у буклеті: - як приватне залишати приватним в інтернеті? - на що важливо звертати увагу, щоб зберегти приватні дані в інтернеті? - яка відповідальність дорослих за приватність дитини в мережі?
28 черв. 2022

День Конституції України

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає офіційне свято – День Конституції України. З нагоди державного свята на фасадах закладів освіти району встановлено Державний Прапор України.
27 черв. 2022

Річний звіт керівника закладу освіти

27.06.2022 відбулась звітна конференція завідувача ЗДО №382 Романенко С.А.