15 черв. 2022

Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах війни обговорять на всеукраїнській конференції

16 червня 2022 р. о 10:00 год. розпочнеться робота Всеукраїнської онлайн-конференції «Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації».
13 черв. 2022

До уваги батьків та працівників закладу!

Річний звіт керівника закладу дошкільної освіти за 2021/2022 навчальний рік.
13 черв. 2022

Посттравматичний стресовий розлад в умовах воєнних дій: методи лікування

Які існують методи лікування постравматичного стресового розладу сьогодні розповідають психологи Telegram-каналу «Подбай про себе».
12 черв. 2022

Онлайн-курс для батьків "Долаємо стреси разом"

UNICEF Ukraine спільно з Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" розробили онлайн-курс "Долаємо стреси разом", що допоможе батькам краще зрозуміти свій стан і почуття дитини. Учасники дізнаються як впоратися зі стресом, як допомогти дитині, що перебуває у стані стресу та ін.
9 черв. 2022

Міжнародний день друзів!

Сьогодні, 9 червня, в Україні відзначають Міжнародний день друзів. Дружба — це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси. Вважається, що друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу.
9 черв. 2022

Міжнародний день друзів!

8 черв. 2022

"Тихі ігри" для відновлення емоційного стану дітей

Український інститут розвитку освіти та ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, для відновлення емоційного стану дітей. Ігри будуть корисними для батьків та педагогів при роботі з підлітками та дітьми молодшого шкільного віку.
6 черв. 2022

«Наші улюблені книжки» для дошкільнят і молодших школярів

Український інститут розвитку освіти спільно з ЮНІСЕФ запустили проєкт «Наші улюблені книжки». Це безкоштовні дитячі аудіокнижки від першої української аудіокнигарні ABUK українською мовою для дітей різних вікових категорій, зокрема ті, що входять до шкільної програми, у найкращій якості для смартфонів і планшетів. Усі книжки можна прослухати онлайн, а також завантажити та прослухати пізніше в безпечному місці.
4 черв. 2022

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 24 лютого звичне життя тисяч українських дітей перетворилось на жахіття. Зруйновано домівки, школи та дитячі садки, а, найжахливіше, що ця війна у сотен дітей забрала найдорожче - життя. Серед учнів нашого району також є безневинні жертви цієї страшної війни. Ми завжди будемо пам'ятати кожну загиблу дитину, військові злочини не мають терміну давності. Діти мають право на щасливе дитинство!
4 черв. 2022

Звернення до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. Нам важлива ваша думка.