28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня в нашій країні вперше відзначається День Української Державності. Це свято сприятиме утвердженню спадкоємності тисячолітньої історії українського державотворення з сучасними процесами його втілення в життя країни.
27 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

днання громадян нашої країни під час війни заслуговує на окрему увагу. Незалежно від нашого місцеперебування, Україна в серці кожного та всі ми прагнемо миру на нашій землі.
27 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

21 лип. 2022

Організований відділом дошкільної та початкової освіти УІРО спільно з МОНУ у партнерстві з видавництвом «Ранок»,Всеукраїнський онлайн марафон «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах», стає вдвічі довшим та змістовнішим. Наші щочетвергові вебінари, які вже стали гарною традицією та підтримкою, триватимуть все літо (і навіть більше!)
19 лип. 2022

Як зробити прогулянки з дітьми безпечними та захистити їх від вибухонебезпечних предметів?

Якщо у вашому місті нещодавно вели бойові дії чи територія, де ви живете, перебуває під обстрілами, вам потрібно бути дуже уважними та обережними під час прогулянок Не відвідуйте парки, ліси та пляжі, якщо ваша місцева влада забороняє це робити. Уважно огляньте дитячий майданчик перш ніж гуляти там, не тільки під ногами, але й на рівні кущів та гілок дерев. Не дозволяйте дітям наближатись та піднімати незнайомі та покинуті речі, як-от іграшки, книжки, пакунки, сумки і тп. Вони можуть бути замінованими. Дивіться відео про безпечні прогулянки, поширюйте його та бережіть своїх рідних!
19 лип. 2022

15 лип. 2022

Онлайн-посібник для дорослих, які доглядають за дітьми у зв’язку з війною та вимушеним переміщенням.

ксперти ЮНІСЕФ адаптували поради для дорослих, які доглядають за дітьми у зв’язку з війною та вимушеним переміщенням. Інформацію розроблено у Манчестерському університеті в 2014 році. Поради стануть у пригоді тим, кому довелося самостійно піклуватися про власних дітей або про дітей, розлучених із батьками внаслідок збройної агресії. У посібнику міститься корисна інформація про те, що відбувається з дорослими під час війни, а також корисні поради та приклади простих вправ, які допоможуть відновити емоційний та фізичний стан.
14 лип. 2022

Курси з безпеки життєдіяльності в умовах воєнної загрози

Шановні батьки наших вихованців та співробітники! Уже цієї п’ятниці 15.07.2022 року на станціях метро для харків'ян проведуть курси з безпеки життєдіяльності в умовах воєнної загрози✔️
12 лип. 2022

Інформація для ознайомлення співробітників закладу освіти

Інструктивно-методичні матеріали щодо підготовки закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року
11 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту». У спільноті публікуються історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ. Кожен може поділитись власними розповідями про Харківськівських героїв освітнього фронту. Для цього історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну адресу [email protected]. У темі листа зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.