17 трав. 2022

Шановні батьки!

20 травня в педагогічному ліцеї № 4 о 10.00 годині та в ЦДЮТ № 3 о 12.00 годині для дітей різного віку відбудеться розвага з аніматорами.
16 трав. 2022

Сьогодні, 16 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок десятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

Шановні батьки!

Запрошуємо ваших дітей віком від 6 до 10 років до участі у заняттях «Соціальний розвиток особистості» (практики арт-терапії та емоційного інтелекту) для підтримки їх врівноваженого психологічного стану та емоційної стійкості! ✔️Форма занять: онлайн ✔️Платформа: Zoom ✔️Участь: безкоштовна ✔️Частота занять: 1 раз на тиждень ✔️Кількість учасників групи: 10 осіб ✔️Реєстрація: через дірект сторінки «Інстаграмм»: @hmcss_dovira ✔️Форма реєстрації: ПІБ одного з батьків, ПІБ дитини, її вік, район м. Харкова, контактний телефон батьків ✔️Хто візьме участь: перші 10 зареєстрованих діток ✔️Коли почнуться заняття: після сформування групи ✔️Як отримати посилання та дізнатися про дату та час 1 заняття: повідомлення надійде першим 10 зареєстрованим учасникам групи у дірект.

16 трав. 2022

З понеділка у Харкові запускають громадський транспорт

Наземний громадський транспорт розпочне курсувати вже з понеділка, 16 травня.
14 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
10 трав. 2022

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Сьогодні, 10 травня 2022 року, відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності. В умовах воєнного часу нарада була проведена за допомогою сервіса ZOOM. На нараді були обговорені поточні та термінові питання, а саме: про організацію закінчення навчального року; про поточний стан пошкоджених в наслідок агресії РФ будівель закладів дошкільної освіти освіти та про плани ремонтно-відновлювальних робіт; про організацію трудових відносин та оплату праці працівників ЗДО в умовах воєнного стану; про підготовку ЗДО до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років; звітність про продукти харчування у ЗДО.
10 трав. 2022

Психологічна підтримка дітей та дорослих у Харківському метро

Війна! Яке жахливе слово! Скільки в ньому болю, горя, сліз... Зараз усім тяжко і страшно! Але ми не повинні забувати про наше майбутнє – це наші діти! Вони потребують підтримки! І тут на допомогу прийшла арт-терапія. Діти із задоволенням малюють та обговорюють, що вони намалювали. А найголовніше - вони сміються та радіють.
10 трав. 2022

«Сучасне дошкілля під крилами захисту»: руханки та відеозаняття з хореограіфї для дошкільнят

Команда Міністерства освіти і науки додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Вони стануть у пригоді педагогам і батькам. Матеріали містять вправи для розвитку логічного мислення для дітей різного віку від Вікторії В’юник, руханки та відеозаняття з хореографії від Євгенії Цюкало, розвивальні відеозаняття від членів ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» з міст Покров та Ковель.
9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

Шановні учні та батьки! Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року.